Menu odnośników dodatkowych

Piłkarskie widowiska ....bramki "stadiony świata" ....tylko na 3M19

Posted by adamson24 on 12 Maj, 2012 - 01:16
Aktualności

Każdy kibic Sokoła, wie już, że nasz zespół grający na 3M19 to nie ten sama drużyna co grała na stadionie przy ul. Wyszyńskiego a właściwie nie ten sam styl gry i poziom widowiska. Piłkarze Trójkolorowych dostosowali jakość swojej gry do wysokiego poziomu i jakości nowego obiektu piłkarskiego, na którym grają od niemal połowy rundy jesiennej obecnego sezonu. Ten artykuł poświęcam niedowiarkom i malkontentom twierdzącym, że poziom piłki w Ostródzie jest słaby i nie warto przychodzić na mecze Sokoła ..... oj mylicie się takich statystyk opartych na pięknych meczach, akcjach i golach, nie mają kluby w wyższych ligach a przecież kibice powinni przychodzić na mecze dla bramek i pięknej gry w ofensywie. Widzieliśmy na własne oczy iście brazylijskie akcje oraz bramki tak piękne, że trudno zobaczyć takie w transmisjach telewizyjnych a było na 3M19 takich sporo ( bramki Szostka, gol Gilmore'a w meczu z Polonią Pasłęk). Ale dwie piękne bramki prawo-skrzydłowego Sokoła, Piotra Remiszewskiego można zobaczyć w sieci więc mamy dowody ....

Pierwsza bramka to gol z Płomieniem Ełk na filmiku w tvostroda od ..1:42 minuty do ...1:48 minuty obejrzyj tutaj

Drugi gol to bramka z ostatniego meczu czyli wygranego spotkania z Vęgorią 7:1, Remik huknął jak z armaty w same widły a spiker na stadionie od razu określił te trafienie jako "bramka stadiony świata " .... możesz ją obejrzeć tutaj

Przypomnijmy wyniki meczów Sokoła na nowym obiekcie :

Sokół Ostróda 4:0 Polonia Pasłęk (WPP)

Gole: Marek Śnieżawski 30, Maciej Szostek 60, Karol Narojczyk 70, George Gilmore 90

Sokół Ostróda 7:2 Tęcza Biskupiec (IVL)

Gole: 1:0 - Miłkowski (3), 2:0, 3:0 - Szostek (21, 38), 4:0 - Śnieżawski (44), 4:1 - Domżalski (52), 5:1 - Szymański (62), 5:2 - Chyczewski (64), 6:2 - Śnieżawski (67), 7:2 - Skirzewski (83 k)

Sokół Ostróda  2-0   Motor Lubawa  (WPP)

Gole:Paweł Szymański 18, Bogdan Miłkowski 87

Sokół Ostróda 6:2 Płomień Ełk (IVL)

Gole: Miłkowski (trzy), Szymański, Podhorodecki, Remiszewski - Gondek (z karnego), Stankiewicz

Sokół Ostróda 2:0 GKS Wikielec (IVL)

1:0, 2:0 - Miłkowski (43, 62)

Sokół Ostróda 4:2 Stomil II Olsztyn (IVL)

Gole: 0:1 - Łukasik, 1:1 - Szostek, 2:1 - P. Śnieżawski, 3:1 - Remiszewski, 4:1 - Szostek, 4:2 - Łukasik

Sokół Ostróda 1:2 Znicz B.P (IVL)

Gole: 1:0 — Szymański (39), 1:1 — Radzikowski (54), 1:2 — Tuttas (67 karny)

Sokół Ostróda 6:0 Barkas Tolkmicko (IVL)

Gole : 1:0 - M. Śnieżawski (6), 2:0, 3:0, 4:0, 5:0 - Miłkowski (35, 49, 53, 64), 6:0 - M. Śnieżawski (75)

Sokół Ostróda 1:0 Mamry Gizycko (IVL)

Gol: 1:0 - Szymański (67)

Sokół Ostróda 3:1 Drwęca N.M.L (IVL)

Gole : M. Śnieżawski, Miłkowski (dwie) - Bała

Sokół Ostróda 7:1 Vęgoria Węgorzewo (IVL)

Gole: 1:0 - M. Śnieżawski (5), 2:0 - Szymański (30), 3:0, 4:0 - T. Śnieżawski (35, 36), 5:0 - M. Śnieżawski (51), 6:0 - Remiszewski (55), 6:1 - Grzebieniak (59), 7:1 - Narojczyk (81)

Dwa łyki statystyki ....

Sokół rozegrał na nowym stadionie już 11 spotkań, z których aż 10 wygrał, żadnego nie zremisował i zanotował jedną porażkę. Bilans bramek : 43 gole strzelone i 10 straconych. Łącznie kibice obejrzeli 53 bramki w 11 meczach co daje średnią niemal 4,82 bramki na mecz co tylko potwierdza fakt, że mecze na 3M19 są bardzo widowiskowe.

Najlepsi strzelcy na 3M19:

Bogdan Miłkowski - 13 bramek

Marek Śnieżawski - 8 bramek

Paweł Szymański - 6 bramek

Maciej Szostek - 5 bramek

Piotr Remiszewski - 3 bramki

Do rozegrania w Ostródzie przy 3M19, naszym piłkarzom pozostały w tym sezonie następujące mecze :

Sokół Ostróda - Mazur Ełk ( IVL) 19 maja goz.18:30

Sokół Ostróda - GKS Wikielec (WPP) 23 maja godz.19:00

Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk (IVL) 2 czerwca 18:30

Sokół Ostróda - Stomil II Olsztyn (IVL) 17 czerwca godz.16:00

( WPP- oznacza mecz w Wojewódzkim Pucharze Polski a IVL - to mecz w rogrywkach IV ligi warm.-mazurskiej)