Powstaje drużyna rezerw SOKOŁA! | Sokół Ostróda

Menu odnośników dodatkowych

Powstaje drużyna rezerw SOKOŁA!

Posted by admin2 on 20 Czerwiec, 2017 - 20:31
Aktualności

Od nowego sezonu w rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw Sokoła!

Klub zgłosił do rozgrywek drugą drużynę, z myślą o juniorach którzy kończą wiek juniora a także o tych którzy jakiś czas temu zawiesili buty na kołku, nie mając szans na zaistnienie w drużynie 3-ligowej. Jest w mieście spora liczba chłopaków, którym pozostała jedynie możliwość grania i trenowania w zespołach wokół Ostródy lub co gorsza tylko na orlikach. Jest pomysł by w przyszłosci rezerwy grały na stadionie przy ul.Wyszyńskiego by wykorzystać ten obiekt w pełni. Część piłkarzy z kadry pierwszego zespołu mogłoby dzięki grze w rezerwach być w rytmie meczowym a dla młodych piłkarzy dodatkowym smaczkiem byłaby możliwość trenowania z pierwszą drużyną pod okiem trenera Szwedy, który podkreśla że chciałby bacznie obserwować postępy zawdoników rezerw. Kilkanaście lat temu była drużyna rezerw, która dostarczała pierwszemu zespołowi ciekawych zawodników, warto dodać że wówczas pierwszy garnitur grał w IV lidze a rezerwy w okręgówce. Po kilku latach zrezygnowano z porwadzenia rezerw i miejsce w lidze odstąpiono Polonii Lidzbark Warmiński.
Z tego co udało się dowiedzieć, do drużyny ma dołączyć 2-3 byłych doświadczonych zawodników Sokoła, by wesprzeć drużynę w awansie sportowym już w pierwszym sezonie z "B" klasy do Serie "A"

Trenerzy Sokoła w dniu 26 czerwca(od 16:00 do 19:00) zapraszają piłkarzy z Ostródy i okolic, w wieku 16-25 lat na boisko przy ul.Plebiscytowej w Ostródzie na trening i testy do drużyny.

Komentarze

qwert - Jun 21st, 2017 - 01:29 pm

W której grupie B klasy będzie grać drużyna rezerw?

Borymak - Jul 04th, 2017 - 03:59 pm

Dlaczego Sokół II nie jest ujęty ani w klasie A ani B w W-MZPN czy coś sie zmieniło i rezerw nie będzie ???

qwert - Jul 05th, 2017 - 08:23 pm

Podobno drużyna rezerw jest zgłoszona, tylko nie ma jeszcze decyzji, czy rozpoczyna rozgrywki w A czy B klasie. WMZPN nie podjął decyzji