Regulamin kibica | Sokół Ostróda

Menu odnośników dodatkowych

Regulamin kibica

Regulamin kibica Sokoła Ostróda

 1. Na KAŻDY mecz zabieram szalik lub odzież w barwach klubowych.
 2. Zajmuję miejsce na naszym sektorze(Sokole Gniazdo) i przez cały mecz dopinguję głośno i ze wszystkich sił!
  Przyśpiewki śpiewam do czasu, aż młynowy nie pokaże, że kończymy. Nie przerywam również dopingu gwizdami na złą decyzję sędziego, straconego gola itp.
 3. Prowadzący doping jest tylko jeden (lub dwóch, w zależności od sytuacji)!!! Nikt inny nie może intonować pieśni, chyba że zostanie o to poproszony przez młynowego!
 4. Podczas meczu, nie rzucam żadnych przedmiotów w kierunku murawy, a także nie wychodzę na teren boiska w celu robienia zdjęć i kręcenia filmików. Ponieważ osoba specjalnie wyznaczona do ich robienia na każdym meczu znajduje się na terenie wokół pola gry  i fotografuje/nagrywa  kibiców i piłkarzy.
 5. Po przerwie tak jak WSZYSCY i ja wracam do młyna, robimy to przed rozpoczęciem drugiej polowy spotkania, a nie w 60 minucie meczu!
 6. Po meczu zostaję na młynie i wraz z pozostałymi kibicami dziękuję piłkarzom za grę.
 7. Tak jak każdy pomagam na tyle ile mogę w organizowaniu opraw meczowych zarówno przed jak i po meczu.
 8. Za politykę i kontakty wobec innych klubów i kibiców odpowiadają władze Stowarzyszenia Kibiców Sokół Ostróda "Trójkolorowi".
 9. Tak jak każdy kibic w młynie wspieram finansowo (na tyle ile mnie stać) budżet klub kibica, wrzucając pieniądze do puszek, w których są zbierane pieniądze na oprawy, flagi, wyjazdy.
 10. Przychodzę na wszystkie mecze Sokoła, niezależnie od rangi przeciwnika, niezależnie od pogody i niezależnie od wyników osiąganych przez Trójkolorowych!

Uchwalony 14.02.2012